Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Горобченко Денис Володимирович

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н.

Посада: старший викладач

Основнi дисциплiни: методи ефективного управління економічними системами, інформаційні системи і технології на підприємстві; моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів

Науковi iнтереси: економіка телекомунікацій, інформаційна економіка, організаційно-економічні основи управління екологічним боргом, економіко-математичне моделювання

Iншi обов’язки: адміністратор сайтів факультету економіки та менеджменту, міжнародної наукової конференції «Економіка для екології», міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»; співробітник редакційної колегії журналу «Механізм регулювання економіки»

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

Народився в місті Суми (28.ІІІ.1983 р.).

У 2000 р. закінчив Сумську класичну гімназію. У 2005 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Прикладна математика». У тому ж році поступив на навчання до аспірантури.

З 2008 р. обіймав посаду асистента кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету (за сумісництвом).

У квітні 2011 року захистив дисертаційну роботу «Організаційно-економічні основи управління екологічним боргом в контексті сталого розвитку» за спеціальністю «08.00.06 - економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».

З 1 грудня 2011 року обіймає посаду старшого викладача кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.

Google Scholar Profile