Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Горобченко Денис Володимирович

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н.

Посада: старший викладач

Основнi дисциплiни: методи ефективного управління економічними системами, інформаційні системи і технології на підприємстві; моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів

Науковi iнтереси: економіка телекомунікацій, інформаційна економіка, організаційно-економічні основи управління екологічним боргом, економіко-математичне моделювання

Iншi обов’язки: адміністратор сайтів факультету економіки та менеджменту, міжнародної наукової конференції «Економіка для екології», міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»; співробітник редакційної колегії журналу «Механізм регулювання економіки»

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

SCOPUS PROFILE
 
 
 
 
У 2000 р. закінчив Сумську класичну гімназію. У 2005 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Прикладна математика». У тому ж році поступив на навчання до аспірантури.
 
З 2008 р. обіймав посаду асистента кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету (за сумісництвом).
 
З 1 грудня 2011 року обіймає посаду старшого викладача кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.
 
Викладацька діяльність
Читає курси лекцій «Методи ефективного управління економічними системами», «Інформаційні системи підприємств».
 
Наукова діяльність
У квітні 2011 р. захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук на тему «Організаційно-економічні основи управління екологічним боргом в контексті сталого розвитку» за спеціальністю 08.00.06 «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Є автором понад 35 наукових праць, більш ніж 15 статей у наукових журналах, більше 20 публікацій у збірниках тез міжнародних науково-практичних конференціях (у тому числі роботи зі студентами). Керівник господарського договору на тему: «Формування механізмів управління проектами у сфері великих даних (Big data)».
 
Участь у науково-дослідних темах та грантах
«Фундаментальні основи забезпечення стійкого розвитку при переході до інформаційного суспільства» (№ д/р 0108U000670);
«Фундаментальні основи формування екологічно орієнтованих механізмів реалізації соціально-економічного потенціалу в умовах інформаційного суспільства» (№ д/р 0111U002149);
«Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні» (в рамках україно-литовського гранту, № д/р 0116U007179).
 
Публікації Горобченка Д.В. :