Кафедра экономики, предпринимательства
и бизнес-администрирования

Главное меню

Новости

Новости
Наукове стажування в Університеті Бінгам (Нігерія)
У рамках угоди про співпрацю д.е.н., доцент кафедри Шкарупа О.В. перебувала по програмі академічної мобільності в Університеті Бінгам (Нігерія) у період з 18.09.2019 р. по 20.03.2020 р.  За цей період були успішно виконані всі заплановані завдання в межах програми академічної мобільності, в т.ч. проведені лекції та практичні заняття, а також наукові дослідження та семінари. Крім того, проводилося консультування студентів 1-4 курсів щодо можливостей навчання на кафедрі на умовах академічної мобільності та дистанційного навчання з метою отримання кваліфікаційного рівня «магістр».
Подробнее...
 
Презентація можливостей Сумського державного університету в Західній Африці: участь викладача ННІ ФЕМ імені Олега Балацького у бізнес-форумі «Нігерія – Україна: платформа бізнес-співробітництва»
Викладачка Сумського державного університету взяла активну участь у роботі бізнес-форуму, який відбувся у м. Абуджа (Нігерія) за підтримки Торгової Палати України. Бізнес-форум був присвячений питанням розвитку малого та середнього бізнесу в Нігерії та Україні, а також пошуку нових можливостей співробітництва для суспільств дружніх країн. Захід зібрав представників уряду, підприємців, інвесторів, освітян та інших зацікавлених осіб.
Подробнее...
 
Професор Леонід Мельник та студенти кафедри виступили на «Вернадських» читаннях!
10 березня 2020 року в рамках традиційних Вернадських читань в Обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області із завідувачем кафедри економіки, підприємництва та БА СумДУ, професором Леонідом Мельником.
Подробнее...
 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ КАФЕДРИ В ЗАХІДНІЙ АФРИЦІ: УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ФОРУМІ

5 березня 2020 р. Шкарупа О.В., д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування взяла активну участь у роботі форуму ’’Дні української освіти в Нігерії. Study in Ukraine’’. 

Подробнее...
 
Интеграция практики в обучение

На открытую лекцию к студентам-электроэнергетиков (гр. ЭТ-81) 28 февраля 2020 г. Александр Маценко пригласил инженера Валерия Мельника, который имеет интересный опыт работы в высокотехнологичных компаниях:
Украины;
Германии;
Словакии.
Подробнее...
 
Дебют онлайн-олимпиады по «Статистике»
20.02.2020 г. в 20:20 впервые была проведена онлайн-олимпиада по Статистике, в которой могли принять участие студенты и студентки любого курса и специальности СумГУ. По результатам онлайн-олимпиады 26 февраля 2020 г. состоялось награждение победителей. 
Подробнее...
 
Преподаватели кафедры приняли участие в работе комиссии Малой академии наук

19 февраля доцент кафедры экономики, предпринимательства и бизнес-администрирования Богдан Ковалев возглавлял работу комиссии II тура конкурса-защиты ученических научных работ Малой академии наук.
Подробнее...
 
Научная стажировка профессора кафедры Ирины Сотник в Университете Мэриленда, Мэриленд, США

С сентября 2019 года по февраль 2020 года профессор кафедры экономики, предпринимательства и бизнес-администрирования СумГУ, д.э.н., профессор Ирина Сотник находилась на научной стажировке на кафедре экономики сельского хозяйства и ресурсов Университета Мэриленда., г. Колледж Парк, Мэриленд, США.
Подробнее...
 
Встреча с практиком Анастасией Михайленко

14 февраля 2020 г. дисциплину "Организация взаимосвязей с клиентами" с лекцией для студентов посетила практик Анастасия Михайленко.
Подробнее...
 
Научно-преподавательская деятельность на южном континенте: стажировка профессора Л.Г. Мельника в Сиднее, Австралия

С декабря 2019 по февраль 2020 заведующий кафедры экономики, предпринимательства и бизнес-администрирования СумГУ, директор НИИ Экономики развития МОН и НАН Украины, д.э.н., профессор Л.Г. Мельник находился на научно-преподавательской стажировке в Школе бизнеса Университета Нового Южного Уэльса (UNSW).
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 43