Кафедра экономики, предпринимательства
и бизнес-администрирования

Главное меню

Бізнес-школа СумДУ "Youth&Business"

 

Зацікавлені можуть задавати питання письмово уабо за телефоном +380665367150 (цілодобово).

Зимова бізнес-школа 

Літня бізнес-школа OPENAIR 

Осіння бізнес-школа

Літня бізнес-школа

Медіа про бізнес-школу

Молодіжний бізнес-форум

Бізнес-школа Сумського державного університету «Youth&Business» створена на базі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування і діє з жовтня 2015 року. У роботі школи взяли участь більше 400 осіб, які презентували більше 70 бізнес-моделей.

Бізнес-школа – це платформа для спілкування молоді, яка ще навчається з бізнес-молоддю, яка вже веде підприємницьку діяльність. Це два дні «повного занурення» в тему бізнесу і підприємництва. Це цікаві знайомства і нові ділові зв’язки, а також «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, який дозволяє їм отримати необхідні знання і розвинути затребувані навички, одночасно застосувавши їх на практиці.

Проект націлений на мотивацію молоді до старту в підприємництві і спонуку більшого інтересу до бізнес-тематики. Учасники мають можливість в інтенсивному форматі пройти етапи від вибору бізнес-ідеї до «краш-тесту» моделі їх бізнесу під керівництвом підприємців-експертів.

Діяльність Бізнес-школи «Youth&Business» забезпечують її засновник Сумський державний університет, соціально-відповідальні бізнеси міста Суми та Управління молоді і спорту Сумської ОДА. Бізнес-партнерами проекту є представники регіонального бізнес-сектору з таких напрямів, як: ІТ, веб-розробка, рекламні послуги і просування в інтернет, продаж меблів і дитячих товарів, розваги і організація свят, кафе, ресторанний бізнес і доставка їжі додому, послуги адвоката, бізнес-консалтинг, будівництво, краса, здоров’я і спорт.