Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Молодь Краснопілля за цікавою бесідою про підприємництво сумської області та майбутній вступ до СумД

Чекаємо з нетерпінням знову в цих стінах, але у якості абітурієнтів.

Детальніше...
 
Дві людини що допоможуть тобі у становленні підприємцем
"Минулих кураторів не буває" - Богдан Леонідович Ковальов. Співпрацю з ним важко переоцінити, якщо ти маєш наміри розвиватися спільно з кафедрою ЕП та БА і В'ячеславом Михайликом, співзасновником дитячого-розважального центру "Халабуда" та франчайзі "Білий налив" (м. Суми), що погодився поділитися досвідом з майбутніми нашими бізнесменами.
Детальніше...
 
Відбувся захист магістерських робіт іноземними студентами кафедри
В Сумському державному університеті відбувся успішний захист магістерських робіт студентів групи БА.м-81.
Детальніше...
 
Бесіда с послом Швеции в США Карин Олофсдоттер
4 грудня 2019 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Ірина Сотник взяла участь у бесіді з послом Швеції в США Карін Олофсдоттер, яка відбулася в Університеті Меріленду (Меріленд, США). Захід проходив в рамках наукового стажування І. Сотник за програмою наукових обмінів Фулбрайта. На зустрічі з послом викладачами та студентами університету у дружній атмосфері були обговорені питання міграції та імміграції, а також інші актуальні глобальні виклики, що постають перед Швецією, США та іншими країнами світу.
Детальніше...
 
Лекція професора кафедри для представників Наукового товариства імені Шевченка у Нью-Йорку, США

23 листопада 2019 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Ірина Сотник провела лекцію на тему «Відновлювальна енергетика в Україні та світі: порівняльний аналіз» для представників Наукового товариства імені Шевченка у м. Нью-Йорк, США (http://shevchenko.org/past_event/lecture-renewable-energy-in-ukraine-and-worldwide-a-comparative-analysis/). Лекція проводилася в рамках наукового стажування І. Сотник за програмою наукових обмінів Фулбрайта. Результати досліджень, подані лектором, викликали значний інтерес у слухачів та жваву наукову дискусію. Дякуємо керівництву Наукового товариства імені Шевченка та особисто пану Василю Махну за організаційну підтримку заходу!

Детальніше...
 
Наука, етика і відповідальність: професор Мельник Л.Г. на Всесвітньому науковому Форумі в Будапешті

З 20 по 23 листопада 2019 р. проф., д.е.н. Л.Г. Мельник, зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України узяв участь у Всесвітньому науковому Форумі (WSF) в Будапешті. У цьому році відзначається 20 років, як було започатковано проведення цього визначного наукового заходу. Цьогорічний Форум пройшов під гаслом: «Наука, етика і відповідальність». Протягом Форуму пройшло понад 40 наукових секцій, де зроблено 150 доповідей представниками всіх континентів планети.

Детальніше...
 
Мультидисциплінарна конференція для молодих учених: презентація наукових досягнень та нові можливості
22 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті пройшла Мультидисциплінарна конференція для молодих учених. Участь у заході взяла аспірантка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ Алла Треус. Представниця кафедри презентувала науковій спільноті результати дослідження “Роль соціальних медіа у розвитку бізнесу в галузі бджільництва”.
Детальніше...
 
Збереження та просування економіки сільських територій: участь науковця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування у Міжнародному семінарі

З 13 по 16 листопада 2019 року у рамках наукового стажування за програмою Фулбрайта професор кафедри Ірина Сотник взяла участь у міжнародному науковому семінарі «Збереження та просування економіки сільських територій», який проводився за підтримки Бюро освітніх та культурних програм Державного департамента США у м. Мінеаполіс (Мінесота, США).

Детальніше...
 
Теорія і практика йдуть разом!

11.11.2019 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ – д.е.н., проф. Є.В. Мішенін та к.е.н., доц. О.М. Маценко спільно провели відкрите заняття для студентів спеціальностей «Економіка і бізнес» (гр. Е-61) та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (гр. ПЕ-71). Була запрошена директор Східного регіонального управління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» - Надія Іваницька.

Детальніше...
 
Там, де народжується хліб

08.11.2019 року студенти спеціальностей «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом д.е.н., проф. Л.Г. Мельника та к.е.н., доц. О.М. Маценка ознайомилися з процесом виробництва, основними та оборотними засобами хлібозаводу ТОВ «Сумська паляниця». Під час екскурсії гості отримали вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей технологічного процесу, забезпечення санітарно-гігієнічних норм на виробництві та якості продукції.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42