Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Наукове стажування в Університеті Бінгам (Нігерія)
У рамках угоди про співпрацю д.е.н., доцент кафедри Шкарупа О.В. перебувала по програмі академічної мобільності в Університеті Бінгам (Нігерія) у період з 18.09.2019 р. по 20.03.2020 р.  За цей період були успішно виконані всі заплановані завдання в межах програми академічної мобільності, в т.ч. проведені лекції та практичні заняття, а також наукові дослідження та семінари. Крім того, проводилося консультування студентів 1-4 курсів щодо можливостей навчання на кафедрі на умовах академічної мобільності та дистанційного навчання з метою отримання кваліфікаційного рівня «магістр».
Детальніше...
 
Презентація можливостей Сумського державного університету в Західній Африці: участь викладача ННІ ФЕМ імені Олега Балацького у бізнес-форумі «Нігерія – Україна: платформа бізнес-співробітництва»
Викладачка Сумського державного університету взяла активну участь у роботі бізнес-форуму, який відбувся у м. Абуджа (Нігерія) за підтримки Торгової Палати України. Бізнес-форум був присвячений питанням розвитку малого та середнього бізнесу в Нігерії та Україні, а також пошуку нових можливостей співробітництва для суспільств дружніх країн. Захід зібрав представників уряду, підприємців, інвесторів, освітян та інших зацікавлених осіб.
Детальніше...
 
Професор Леонід Мельник та студенти кафедри виступили на «Вернадських» читаннях!
10 березня 2020 року в рамках традиційних Вернадських читань в Обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області із завідувачем кафедри економіки, підприємництва та БА СумДУ, професором Леонідом Мельником.
Детальніше...
 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ КАФЕДРИ В ЗАХІДНІЙ АФРИЦІ: УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ФОРУМІ

5 березня 2020 р. Шкарупа О.В., д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування взяла активну участь у роботі форуму ’’Дні української освіти в Нігерії. Study in Ukraine’’. 

Детальніше...
 
Інтеграція практики в навчання
На відкриту лекцію до студентів-електроенергетиків (гр. ЕТ-81) 28 лютого 2020 р. Олександр Маценко запросив інженера Валерія Мельника, який має цікавий досвід роботи у високотехнологічних компаніях:
України;
Німеччини;
Словаччини.
Детальніше...
 
Дебют онлайн-олімпіади зі "Статистики"
20.02.2020 о 20:20 вперше було проведено онлайн-олімпіаду зі Статистики, у якій мали можливість прийняти участь студенти та студентки будь-якого курсу та спеціальності СумДУ.
За результатами онлайн-олімпіади 26 лютого 2020 р. відбулося нагородження переможців.
Детальніше...
 
Викладачі кафедри взяли участь у роботі комісії Малої академії наук
19 лютого доцент кафедри економіки підприємництва та бізнес-адміністрування Богдан Ковальов очолював роботу комісії ІІ туру конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої академії наук.
Детальніше...
 
Наукове стажування професора кафедри Ірини Сотник в Університеті Меріленду, Меріленд, США
З вересня 2019 року по лютий 2020 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, д.е.н., професор Ірина Сотник перебувала на науковому стажуванні на кафедрі економіки сільського господарства та ресурсів Університету Меріленду, м. Коледж Парк, Меріленд, США.
Детальніше...
 
Зустріч з практиком Анастасією Михайленко
14 лютого 2020 р. на дисципліну "Організація взаємозв'язків з клієнтами" з лекцією для студентів завітала практик Анастасія Михайленко. 
Детальніше...
 
Науково-викладацька діяльність на південному континенті: стажування професора Л.Г. Мельника в Сіднеї, Австралія
З грудня 2019 по лютий 2020 завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., професор Л.Г. Мельник перебував на науково-викладацькому стажуванні в Школі бізнесу Університету Нового Південного Вельсу (UNSW).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 43