Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Викладачі кафедри пройшли курс «Огляд курсів ЦСН з прикладного рішення BAS ERP» у м. Київ
У період з 13 по 15 травня 2019 року доцент кафедри Харченко М.О. та асистент кафедри Вороненко В.І. проходили ознайомчий курс для викладачів навчальних закладів «Огляд курсів ЦСН з прикладного рішення BAS ERP».
Детальніше...
 
Доцент кафедри взяв участь у роботі міжнародної конференції зі сталої архітектури
15 травня 2019 р. доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Богдан Ковальов взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектура села. Розробка інноваційних моделей екопоселень Прикарпаття та Карпат», яка відбулася у Львівському національному аграрному університеті.
Детальніше...
 
Дружня зустріч вчених ННІ ФЕМ імені Олега Балацького з учнями школи по вул. Олега Балацького

До дня народження О.Ф. Балацького (11 травня) була проведена лекція для учнів 10 та 11 класів 21 школи м. Суми. Головний спікер завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, проф. Леонід Мельник поділився біографією Олега Федоровича і його досягненнями, які сприяли розвитку науки в м. Суми. На зустрічі також був присутній доцент кафедри О. М. Маценко. Викладачі розповіли про нові напрями досліджень, присвячених Третій і Четвертій промисловим революціям, які проводяться кафедрою, що продовжує школу Олега Балацького.

Детальніше...
 
Лекція від таргетолога-практика в рамках курсу «Статистика»
«Дійте!» Саме таким було гасло, що пролунало у п’ятницю 03.05.2019 р. для студентів спеціалізацій «Економіка і бізнес» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» СумДУ. 
Детальніше...
 
Використання статистичних методів у аудиторській діяльності

23 квітня викладачами кафедри ЕП та БА Маценком О.М., Денисенком П.А. та Павликом А.В. була організована відкрита лекція-зустріч студентів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького з аудитором-практиком на тему «Використання статистичних методів у аудиторській діяльності». 

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з головою профспілкової організації СумДУ
17 квітня 2019 року на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування в рамках викладання дисципліни «Соціально-трудові відносини у підприємництві» відбулась зустріч студентів 2-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», з головою профспілкової організації СумДУ Боровик Валентиною Олександрівною.
Детальніше...
 
Актуальні питання економіки і торгівлі: лекція професора СумДУ у ХНЕУ
За давньою традицією на запрошення кафедри управління Харківського національного економічного університету зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ економіки розвитку, д.е.н., професор Л.Г. Мельник прочитав цикл лекцій для студентів програми МБА університету.
Детальніше...
 
Теорія і практика соціального підприємництва для студентів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького

15 квітня студенти ННІ ФЕМ імені Олега Балацького прослухали лекцію канадського професора Санаула Мостафа, д-ра, експерта з питань розвитку соціального підприємництва. Лекція викликала великий інтерес у студентів, лектору було задано багато питань. В ході дискусії обговорювалася світова практика соціального підприємництва, а також можливості розвитку соціального підприємництва в Україні.

 

 

Детальніше...
 
Третє місце на олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства»

Студентка 3 курсу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету спеціальності «Економіка підприємства» Кучеренко Поліна Валеріївна група (Е-61) під керівництвом д.е.н., професора Таранюка Леоніда Миколайовича та к.е.н., доцента Кубатко Олександри Вікторівни зайняла третє призове місце та нагороджена дипломом третього ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, що проходила 3-5 квітня 2019 року в ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» м. Дніпро.

Детальніше...
 
Дві перемоги сумських студентів-економістів на конкурсі у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті
Вже традиційно студенти спеціалізації «Економіка і бізнес» СумДУ 11 квітня взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», напрям: «Економіка автомобільного транспорту», який відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.
Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 39