Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Проходження практики та працевлаштування
Перелік організацій та підприємств проходження практики та можливості працевлаштування студентів кафедри 
 

Назва організації

Проходження практики

Працевлаш-тування

 

ознайомча

виробнича

перед-дипломна

1

«Райффайзен Банк Аваль» м.Суми

 

+

+

+

2

ПАТ «Сумиобленерго»

 

+

 

+

3

Сумська філія ТОВ «ІСТЕРН БЕВЕРІДЖ ТРЕЙДІНГ»

 

+

 

 

4

ТОВ «САВДІСТРИБЬЮШН», Київ

+

 

+

 

5

ТОВ «Гуала Кложерс Україна» м.Суми

 

 

+

 

Склад Експертних рад роботодавців за спеціалізаціями

ПІБ експерта

Місце роботи (організація, установа, підприємство)

Посада

«Економіка підприємства»

Суховій Юрій Анатолійович

ТДВ «Будінмашсервіс»

головний бухгалтер

Дорошенко Юрій Миколайович

ТОВ «Амплі-Сенсор»

директор

Холявка Олександр Олексійович

ТОВ «Укрнафтозапчастини»

директор

Шкарупа Іван Сергійович

ТОВ «Ігесія»

директор

Кирноз Світлана Василівна

КП «Водоканал Білопілля»

головний економіст

«Торгівля»

Оксантюк Олексій Олексійович

Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації

заступник директора департаменту

Кобизський Денис Сергійович

АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»

начальник відділу маркетингу

Кошарний Володимир Васильович

ФОП

директор

Макаренко Юрій Володимирович

ТОВ «Будтрейдинг» (ТРЦ Лавина)

заступник директора

Колодяжна Світлана Олексіївна

Сумська торгово-промислова палата

юрист-консультант

Меркун Ірина Володимирівна

ТОВ «Керамейя»

керівник відділу маркетингу

Нечипоренко Роман Миколайович

ТОВ «Епіцентр К»

менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

«Економіка довкілля та природних ресурсів»

Лобода Юлія Вікторівна

Департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації

начальник відділу нормування атмосферного повітря та водних ресурсів

Кошлач Роман Владимирович

ТОВ «КБ-Екопроект»

директор

Рицька Наталія В’ячеславівна

Головне управління статистики у Сумській області

 

заступник начальника відділу публікацій та інформаційно-аналітичної роботи

Мирончук Вікторія Миколаївна

Державна податкова інспекція у м. Суми Головного управління ДФС у Сумській області

начальник відділу організації розгляду звертань та забезпечення доступу до публічної інформації  управління реєстрації платників та електронних сервісів

Будка Роман Борисович

ТОВ «Кусум Фарм»

 інженер-енергетик

«Бізнес-адміністрування»

Дорошенко Юрій Миколайович

ТОВ «Амплі-Сенсор»

директор

Калітай Костянтин Миколайович

ТОВ «ТРИН-КП»

директор

Мироненко Наталія Іванівна

«Mc Donald’s Ukraine LTD»

адміністративний помічник директора

Шкарупа Іван Сергійович

ТОВ «Ігесія»

директор

Холявка Олександр Олексійович

ТОВ «Укрнафтозапчастини»

директор

 
Наші випускники працюють:

1)  керівником підприємств, фінансово-економічних установ, організацій та їх об’єднань, філій, представництв: керуючий академічного відділення СФ ПАТ «Приватбанк» Колісник О.О. (випуск 2005 р.), керівник відділення Gold-клуб ПрАТ СФ «Приватбанк» Бубнова (Ярова) Юлія (випуск 2005 р.), заступник керуючого Сумського відділення ПАТ «Банк Надра», м. Конотоп Дрофа (Поповцева) Т.О. (випуск 2005 р.), виконавчий директор РК «Каштан 2000» (Київ) Чепурний Вадим (випуск 2010 р.), заступник директора ППКФ «Видавництво «МакДен» Циганенко Д., фінансовий директор ТОВ «Алюмет» Циркот В.Ф., директор ТОВ «Лелека-С» Губська Л.В., заст. директора ТОВ «Дім, Сад та город» Пірін А.В., комерційний директор Спільного рос-укр підприємства Виробничо-комерційна фірма «ВВВ» Гордієнко С.В., радник голови правління ДАК «Хліб України» Твердий О.С., керуючий справами апарату Президента ПАТ «Сумське НВО ім М.В. Фрунзе» Москвічов А.В.;

2) керівником адміністративних підрозділів у державних і місцевих органах влади: служба з питань міжнародного співробітництва Секретаріату Президента - Тарасенко О.О. (випуск 2009 р.); Сумська обласна державна адміністрація – Рибалко О.А.(випуск 2005 р.); Хребтова І. (випуск 2011 р.); Анохіна О.М. (випуск 2008 р.), Борсук К. і Гончарова Д. (випуск 2011 р.), Тарасенко Т. (випуск 2015 р.),

3) головним фахівцем, економістом, директором з економічних питань, начальником управління, менеджером середньої ланки: економіст 1-ої категорії корпоративного бізнесу АКБ «Імекс Банк» Котов Ю.М. (випуск 2007 р)., менеджер по роботі з корпоративними клієнтами ПАТ «Банк Надра» Завальна А.О. (випуск 2007 р.), фінансовий консультант АТ «УкрСіббанк» Падалка В.В. (випуск 2006 р.), начальник відділу кредитування СФ АКБ «Правекс-банк» Рінчінова К.В. (випуск 2006 р.) тощо;

4) економістом, консультантом, інспектором, експертом будь-яких функціональних підрозділів Податкової інспекції ( Александрова О.О., випуск 205 р.), Пенсійного фонду України (Калюжна Н.В. – випуск 2007 р.), КРУ в Сумській області (Борозенець Д.С. – випуск 2009 р.), управління статистики  (Савченко К.В. – випуск 2006 р.) тощо.

5) регіональним представником компанії: Proctor and Camble – Іващенко Т.В. (випуск 2005 р., Гулевська Н. (випуск 2004 р.), Кугук І., Попов О. (випуск 2006 р.) тощо;

6) успішно здобувати освіту і працювати закордоном (Бірюкова І.М. – випуск 2005 р., Момотенко І. – випуск 2009 р., Гібнер Л., Хакімова Є., Шабан Г.О., Вакал Ю. – випуск 2011 р.; Лавриненко А. – випуск 2013 р., Ткаченко (Раферті) А. – випуск 2010 р.);

7) займатися підприємницькою діяльністю: Шапошник О., Сібілєва Я. – випуск 2011 р., Білодід А.В. – випуск 2008 р., Лебедка О.С. – випуск 2007 р., Лисенко М., Галушко В., Михайлик В.  та ін.;

8) начальником відділу та провідним фахівцем на підприємстві: FIM GROUP (Лапа В.О. – випуск 2006 р.), ЗАТ НВО "Гідромаш" (Алексенко О.О. – випуск 2006), ВАТ «ВНДІАЕН» (Лисак А.В. – випуск 2006 р.), СНВО ім. М.В. Фрунзе (Лисинська В.В. – випуск 2008 р.), ТОВ "Сілікатобетон" (Яценко Е.І. – випуск 2008 р.), СМР ТОВ «Фірма Антарес» (Вакуленко В.В. – випуск 2009 р.), ПП "Сумизовніштранс" (Яременко Н.П. – випуск 2009 р.), АТ «Технологія» і ТОВ «Гуалапак Україна» (Яковенко М.В. – випуск 2009 р., Терещенко І. – випуск 2011 р.), ТОВ «Грінко» (Ісаченко К.Б. – випуск 2009 р.), ТОВ"ШП "Харківенергоремонт" (Хруневич К.Г. – випуск 2009 р.), ПАТ "Конотопський хлібокомбінат" (Тарасенко О.М. – випуск 2009 р.), КІА філія ТОВ "Укр.автомоб.холдинг" (Талан О.М. – випуск 2009 р.), ТОВ "Нафтагарант", ПАТ "Сумихімпром" (Валькова І.О., Федірка С.В. – випуск 2010 р.), ТОВ «Авіс Україна» (Некрутенко О.) – випуск 2011 р., ПАТ «Альфа-банк» (Прокопенко О.О. – випуск 2011 р.), компанія «Нова пошта» (Скиртаченко В. - випуск 2011 р.), ТОВ «Гуала Кложерс Україна» (Портянка А. – випуск 2014 р., Кузьменко А. – випуск 2010 р.), ТОВ «Неткрекер» (Руденко Т.В. – випуск 2013 р.), "Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" виробничий підрозділ "Сумська дистанція колії" (Бабич М. – випуск 2015 р.), ТОВ «Ромни-кондитер» (Червяцова О – випуск 2015 р.), компанія "Интеграл Групп" (Шеверницька В. - випуск 2015 р.), ТОВ «Авіс Україна» (Романченко Я. – випуск 2015 р.), компанія EFSOL (Казбан Д. – випуск 2015 р.) та ін.;

9) науковим співробітником, викладачем ВНЗ, аналітиком, дослідником тощо: Старченко Л.В., Лукаш О.А., Дерев’янко Ю.М. – випуск 2002 р.; Костюченко Н.М., Клименко О.В. – випуск 2004 р., Чорток Ю.В., Гончаренко О.С. – випуск 2005 р., Бурлакова І.М. – випуск 2006 р., Коблянська І.І. – випуск 2007 р., Пімоненко Т.В. – випуск 2009 р., Іскаков А., Пронікова Ж. – випуск 2015 р. та ін.

Випускники, якими ми пишаємось

Шабан Галина – сертифікований SAP-консультант в Mindsquare Gmbh, випускниця Кельнського університету, Німеччина
Бєдріна Євгенія - менеджер з розвитку бізнесу ТОВ «Експо Промо Груп, Київ
Лавриненко Аліна - молодший науковий співробітник НДУ «Вища школа економіки», Москва
Внученко Вікторія - керівник Корпоративного університету ПАТ «Банк «ЮНІСОН», Київ
Сібілєва Яна – директор салону краси Beatriche, Суми
Некрутенко Олена – начальник планово-економічного відділу ТОВ «Авіс Україна», Суми