Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Ковальов Богдан Леонідович

alt

Науковий ступiнь, звання: к.е.н., доцент
 
Посада: доцент
 
Основнi дисциплiни: «Бізнес-планування інноваційних проектів», «Економіка та організація інноваційної діяльності», «Університетська освіта», «Інформаційна економіка», «Організаційно-економічний механізм екологізації електроенергетики»
 
Науковi iнтереси: соціальні аспекти сталого розвитку, сталий спосіб життя, розробка системи індикаторів для оцінки сталого способу життя, розробка системи індикаторів для оцінки та моніторингу розвитку економіки знань, розробка рейтингу регіонів держав за рівнем розвитку сталого способу життя та економіки знань
 
Iншi обов'язки: Перший заступник голови профспілкової організації СумДУ
 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Тел.: +38 (0542) 33-22-23
 
 
WEB OF SCIENCE PROFILE 
 
 

Має сетифікат Pearson Test of English – PTE. English. Level B2.

Викладацька діяльність.

Основними дисциплінами викладача є: «Бізнес-планування інноваційних проектів», «Економіка та організація інноваційної діяльності», «Університетська освіта», «Інформаційна економіка», «Організаційно-економічний механізм екологізації електроенергетики». Викладач є співавтором двох дистанційних курсів «Вступ до спеціальності» та «Економіка та організація інноваційної діяльності». В 2011-2012 н.р. під науковим керівництвом викладача троє студентів зайняли призові місця в науковій конференції СумДУ.

Наукова діяльність.

Науково-методичні праці: cтаном на 01.04.2015 р. загальна кількість публікацій автора становить 55, у тому числі: 10 статей у наукових фахових виданнях, 3 розділи у колективних монографіях, 38 тези доповідей, 2 охоронні документи, 2 методичні вказівки.
 
Участь у науково-дослідних темах та грантах:
«Фундаментальні основи забезпечення стійкого розвитку при переході до інформаційного суспільства» (№ д/р 0108U000670);
«Фундаментальні основи формування екологічно орієнтованих механізмів реалізації соціально-економічного потенціалу в умовах інформаційного суспільства» (№ д/р 0111U002149);
«Інституційні механізми інтегрованого управління процесом переходу до сталого розвитку регіонів України та Білорусії» (в рамках україно-білоруського гранту, № д/р 0113U002790);
«Фундаментальні основи екологобезпечної трансформації регіональних еколого-економічних систем» (№ д/р 0111U003564);
«Механізми реалізації потенціалу дематеріалізації та ресурсозбереження національної економіки в умовах інформаційного суспільства» (№ д/р 0113U001746).
«Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні» (№ д/р 0117U003260).
 
Наукова робота зі студентами:
2014-2015 н.р. участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Туризм» (студентка Портянка А.Г., м. Львів);
2013-2014 н.р. диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Туризм» (студентка Портянка А.Г., м. Київ).
 
Аспіранти Ковальова Б.Л.:
Федина Світлана Миколаївна.

Організаційна робота.

Перший заступник голови профспілкової організації СумДУ, заступник декана по роботі в гуртожитках (2010-2014).

Участь у стажуваннях.
 
Стажування в Каунаському технологічному університеті "Економічні основи сталого розвитку та зелена економіка: проблеми для Литви та України" (2017 рік).

Публікації Ковальова Б.Л.: