Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Пімоненко Тетяна Володимирівна

Науковий ступiнь, звання: к.е.н.

Посада: доцент

Основнi дисциплiни: Економіка праці, Теорія економічного аналізу, Методи ефективного управління економічними системами, Економіка довкілля, Організаційно-економічний механізм екологізації виробництва

Науковi iнтереси: екологічна економіка, зелені облігації, альтернативні джерела енергії, екологічний менеджмент та аудит у корпоративному секторі економіки, сталий розвиток та освіта

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-97

 
 
 

ORCID

Має Certificate of Attainment in Modern Languages. English. Level B2.

Участь у держбюджетних темах та грантах: 

  • Грант молоди вчених «Форсайт-прогнозування стійкості національної економіки: від соціо-еколого-економічних протирічь до конвергентної моделі», 2017-2020 рр. Джерело фінансування – загальний фонд державного бюджету МОНУ.
  • «Організаційно-економічні механізми стимулювання розвитку відновлювальної енергетики України», 2017–2019 рр. Джерело фінансування – загальний фонд державного бюджету МОНУ.
  • Українсько-литовський проект. "Розвиток інституціональної та економічної бази сталого розвитку та формування екологічної економіки на регіональному рівні на 2016-2017 роки.
  • Модуль Жана Моне 573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE "Можливості та виклики торгівлі ЄС в Україні" Джерело фінансування – ЄС.
Участь у стажуваннях:
Стипендіат Індійської програми технічного та економічного співробітництва (ITEC) "Інтегрований підхід до сталого розвитку" (2018 рік).
Стипендіат Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів, аспірантів, викладачів університетів, дослідників та виконавців. (2017 р.).
Стажування в Каунаському технологічному університеті "Економічні основи сталого розвитку та екологічна економіка: проблеми для Литви та України" (2016, 2017 рp.).
Стажування в Інституті Bloomberg. Курс: концепції ринку Bloomberg (BMC) (2016 рік).
Тренінг у парламенті Ізраїлю в Єрусалимі: "Озеленення парламентів - теоретичні та практичні питання для Ізраїльського Кнесету та Верховної Ради України" (2016 рік).
Тренінг у Польщі: освіта для сталого розвитку "Залучення вищої освіти до місцевих та глобальних викликів" (2016 р.), "Наукові дослідження зі студентами університету: досвід ЄС" (2016 р.); "Європейський досвід організації наукової, педагогічної та соціальної роботи в університетах" (2015 рік).
Навчання в Грузії, Нідерландах, Латвії.

Наукова діяльність: У 2004 році закінчила школу №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка та вступила до Сумського державного університету на спеціальність «Економіка підприємства». У 2009 році отримала диплом магістра зі спеціальності економіка підприємства. З 2009 по 2012 рік навчалася в аспірантурі СумДУ на кафедрі економіки та бізнес-адміністрування за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. У грудні 2012 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-економічні засади екологічного аудиту в корпоративному секторі економіки» за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Брала участь більше ніж 30 конференцій, у тому числі всеукраїнських та міжнародних, є автором та співавтором 18 наукових праць, у тому числі 7 статей у наукових фахових виданнях, щоо індексується Scopus та WoS.

Публікації Пімоненко Т.В.: