Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Пімоненко Тетяна Володимирівна

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н.

Посада: старший викладач

Основнi дисциплiни: економіка довкілля, організаційно-економічний механізм екологізації виробництва, теорія економічного аналізу

Науковi iнтереси: екологічний менеджмент та аудит, екологічно орієнтоване корпоративне управління

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-97

 
 
 

Викладацька діяльність: проводить заняття з таких дисциплін: Економіка праці, Теорія економічного аналізу, Методи ефективного управління економічними системами Економіка довкілля, Організаційно-економічний механізм екологізації виробництва.

Наукова діяльність: У 2004 році закінчила школу №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка та вступила до Сумського державного університету на спеціальність «Економіка підприємства». У 2009 році отримала диплом магістра зі спеціальності економіка підприємства. З 2009 по 2012 рік навчалася в аспірантурі СумДУ на кафедрі економіки та бізнес-адміністрування за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. У грудні 2012 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-економічні засади екологічного аудиту в корпоративному секторі економіки» за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Брала участь більше ніж 13 конференцій, у тому числі всеукраїнських та міжнародних, є автором та співавтором 18 наукових праць, у тому числі 7 статей у наукових фахових виданнях.

Публікації Пімоненко Т.В.: