Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Боронос Вікторія Георгіївна

altНауковий ступінь, звання: д.е.н., професор

Посада: професор

Основні дисципліни: фінанси підприємств, фінансовий менеджмент, організація та управління фінансово-економічною безпекою банків та фінансових установ, фінанси, гроші та кредит

Наукові інтереси: фінансовий механізм управління ефективністю інвестиційного та інноваційного процесу; фінансовий потенціал території; фінансова безпека; економіка природокористування.

Інші обов’язки: входить до складу спеціалізованих вчених рад: Д 55.051.01 при Сумському державному університеті та Д 55.081.01 у Державному вищому навчальному закладі «Українська академія банківської справи» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

Викладацька діяльність: Автор електронного навчального дистанційного курсу «Фінанси підприємств», робочих програм, комплектів методичних матеріалів для практичних і самостійних занять та контрольних і курсових робіт.

Наукова діяльність:
- Дисертаційне дослідження за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, захищено у 2013 на тему «Фінансовий потенціал території у державній фінансовій політиці: методологія і практика управління»

Науково-дослідна робота. Керівник науково-дослідних тем : «Оцінка регіонального фінансового потенціалу стійкого розвитку економіки території» (номер державної реєстрації 0110U007825) та «Фінансове
забезпечення регіонального розвитку в умовах ефективного природокористування» (номер державної реєстрації 0115U002552) .

Наукове стажування: Програма TACIS (Сертифікат заочного курсу екологічного менеджменту для працівників міських самоврядувань Росії та України) ICLEI, Німеччина;

Організаційна робота:
- Зовнішній рецензент журналу «Economic Annals» - XXI. Київ (фахове видання, індексується базою даних SCOPUS);
- Член обласної спілки економістів України.

Відзнаки: Відзначена подякою Кабінету Міністрів України (2009р.) за вагомий особистий внесок наукових досліджень з питань формування фінансового механізму регіонального розвитку та еколого – економічних проблем.
 

 

Google Scholar Profile