Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Чигрин Олена Юріївна

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н., доцент

Посада: доцент

Основнi дисциплiни: Економіка природних ресурсів, теорія економічного аналізу, управління капіталом, екологічний менеджмент та аудит

Науковi iнтереси: Екологічна економіка, «зелене» підприємництво, корпоративне управління, ресурсозбереження, економіка альтернативної енергетики, екологічний менеджмент та аудит

Iншi обов’язки: Гарант освітньої програми «Економіка довкілля та природних ресурсів»

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

 
 
 

Має Certificate of Attainment in Modern Languages. English. Level B2.

Наукова діяльність:
У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-економічний механізм екологізації корпоративного управління» за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».
Під ЇЇ керівництвом захищено 1 кандидатську дисертацію - Пімоненко Т.В. «Організаційно-економічні засади екологічного аудиту в корпоративному секторі економіки» (2012)
Є автором близько 80 статей, співавтором 10 монографій, 4 підручників, 1 навчального посібника.

Участь у держбюджетних темах:
Міжнародний грант Україна-Литва: «Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні», № держреєстрації 0116U007179 (2016 р.)

Закордонні стажування:

  • Парламент Ізраїлю (м. Ієрусалім, Ізраїль), 2016 р. Тема: «Зелений парламент» - теоретичні та практичні питання імплементації в Ізраїлі та Україні».
  • Інституті енергії та ресурсів (м. Нью Делі, Індія), 2017 р. Тема: «Інтегрований підхід до сталого розвитку»
  • Центр соціологічних досліджень (м. Ігало, Чорногорія), 2018 р. Тема: Цілі стійкого розвитку: проблеми та перспективи».
  • Стажування в Каунаському технологічному університеті "Економічні основи сталого розвитку та зелена економіка: проблеми для Литви та України" (2016 рік).

Керівництво студентами:
2017/2018 н.р. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економіки природокористування та охорони навколишнього середовища,  (м.Кременчук). Студентка Ус Я. (Ем-71) отримала диплом ІІ ступеня
2010/2011 н.р. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, (м. Суми). Студенти Гібнер Л. та Хакімова Є. (ЕД-61) отримали диплом І ступеня.
2011/2012 н.р. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економіки природокористування та охорони навколишнього середовища,  (м.Кременчук). Студентка Долгодуш А. (ЕД-71) отримала диплом ІІ ступеня.
2010/2011 н.р. Міжнародний конкурс наукових проектів з соціального підприємництва, (Університет Дж. Вашингтона, м. Сіетл, США). Із 150 надісланих робіт із 25 країн увійшли до 15 обраних найкращих робіт, та  виступали з презентацією на фінальній конференції.  
2012/2013 н.р. Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управление современным социально-экономическим развитием систем», м. Курск (Росія). Студентка Лазаренко К. (ЕД-51) отримала дипломи ІІІ ступеня.
В 2010/2011 н.р. ІІ-й тур всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» (м. Суми). Студентка Терещенко І. (Е-61), зайняла І місце.

Організаційна робота:
Гарант спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів» (магістерський рівень).

Публікації Чигрин О.Ю.: