Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Харченко Микола Олексійович

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н. (2009 р., спеціальність Економіка природокористування та охорони навколишньго середовища), доцент (2015 р., кафедра економіки та бізнес-адміністрування)

Посада: доцент

Основнi дисциплiни: економіка та організація діяльності об’єднань підприємств, економіка підприємства, фінансовий менеджмент, потенціал і розвиток підприємства, теорія виробництва та витрат, економіка і організація виробництва.

Науковi iнтереси: економіка підприємства, економіка довкілля, екологічні збитки, еколого-економічна ефективність, екологізація, економіка і організація діяльності об’єднань підприємств, регіональна політика

Iншi обов’язки: матеріально відповідальна особа кафедри 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

 
 
 

Викладацька діяльність: проводить заняття з таких дисциплін: «Економіка та організація діяльності об’єднань підприємств», «Економіка підприємства», «Фінансовий менеджмент», «Потенціал і розвиток підприємства», «Теорія виробництва та витрат», «Економіка і організація виробництва». Автор та співавтор дистанційних курсів: «Економіка та організація діяльності об’єднань підприємств», «Стратегія підприємства», «Фінансовий менеджмент».

Здійснює керівництво студентами: підготовка студентів і публікацій за їх участю (тез і статей) у наукових конференціях і семінарах, конкурсах студентських наукових робіт та дипломних робіт, зокрема: Федірка С.В. стала призером Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт (2010 р.). Автор та співавтор 4 підручників і 2 навчальних посібників з грифом міністерства, 6 методичних вказівок.

Наукова діяльність: у 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Наукові основи обґрунтування підвищення еколого-економічної ефективності економічних систем» за спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища». Є автором понад 30 статей, співавтором 4 монографій.

Аспіранти Харченка М.О.: Ковальов Ярослав Сергійович.

Участь у держбюджетних темах, грантах та наукових проектах:

«Інституційні механізми інтегрованого управління процесом переходу до сталого розвитку регіонів України та Білорусі» (№ д/р 0113U002790).«Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні» (№ д/р 0117U003260).

Організаційна робота: матеріально відповідальна особа кафедри кафедри економіки та бізнес-адміністрування.

Участь у стажуваннях: Стажування в Каунаському технологічному університеті "Економічні основи сталого розвитку та зелена економіка: проблеми для Литви та України", м. Каунас, Литва (листопад 2016 р., жовтень 2017 р.).

Має Certificate of Attainment in Modern Languages, English (Level B2)

Публікації Харченко М.О.: