Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Мазiн Юрiй Олександрович

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н. (2006 р., спеціальність Економіка та управління науково-технічним прогресом), доцент (2014 р., кафедра економіки та бізнес-адміністрування)

Посада: доцент

Основнi дисциплiни: економіка і організація виробництва, економіка і організація виробництва електроенергії, основи бізнесу.

Науковi iнтереси: економіка підприємства, економіка природокористування, економіка ресурсо- та енергозбереження, економіка енергетики

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-57-74.

 
WEB OF SCIENCE PROFILE 
 
 

Викладацька діяльність: проводить заняття з таких дисциплін: Економіка і організація виробництва, Економіка і організація виробництва електроенергії, Основи бізнесу.

Наукова діяльність: У 2001 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» і отримав диплом спеціаліста. У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. З 2005 року працював на посаді старшого викладача кафедри економіки Сумського державного університету. З 2012 року працює на посаді доцента кафедри економіки та бізнес-адміністрування.

Для методичного забезпечення навчальних курсів, що викладаються Мазіним Ю.О., ним розроблені та опубліковані навчально-методичні посібники та підручники (у співавторстві) з грифом МОНУ, конспект лекцій, а також методичні вказівки до виконання практичних занять, самостійної роботи, обов’язкових домашніх завдань.
Мазін Ю.О. керує курсовими роботами студентів з 2002 р., бакалаврськими, дипломними і магістерськими роботами студентів та слухачів центру післядипломної освіти – з 2005 р.; здійснює рецензування бакалаврських робіт студентів спеціальності «Економіка підприємства» денної та заочної форми навчання з 2006 р. Також Мазін Ю.О. здійснює консультації з економічної частини дипломних робіт студентів зі спеціальності «Енергетичний менеджмент».

Мазін Ю.О. займається науковими дослідженнями в галузі економіки підприємства, економіки природокористування, економіки ресурсо- та енергозбереження, економіки енергетики, залучає до цієї роботи студентів. Під керівництвом Мазіна Ю.О. підготовлена та опублікована низка доповідей студентів денної та заочної форм навчання факультету економіки та менеджменту у матеріалах наукових конференцій (2001-2012 рр.).

Участь у науково-дослідних роботах та грантах

НДР "Еколого-економічні механізми реалізації потенціалу енерго- та ресурсозбереження національної економіки" (№ д/р 0114U001764, 2014-2017 рр.).

Публікації Мазіна Ю.О.: