Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Мiшенiна Наталя Вiкторiвна

altНауковий ступiнь, звання: к.е.н., доцент

Посада: доцент

Основнi дисциплiни: економічний аналіз; стратегічне управління; внутрішній економічний механізм підприємства; стратегія підприємства.

Науковi iнтереси: економіка природокористування; економічні та соціально-екологічні  проблеми суспільства

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел.: +38 (0542) 33-22-23

 
 
 

Викладацька діяльність: дисципліни: ««Економічний аналіз», «Стратегічне управління», «Внутрішній економічний механізм підприємства», «Потенціал підприємства». Дистанційні курси: «Економічний аналіз», «Стратегічне управління». Співавтор 3 підручників та 5 навчальних посібників з грифом міністерства, більш як 15 методичних вказівок. Під керівництвом зайняті призові місця в конкурсі дипломних робіт, а також у всеукраїнських олімпіадах. Регулярно ведеться підготовка до участі студентів у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях.

Наукова діяльність: У 1996 році – захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Методичні основи оцінки та регулювання еколого-економічного рівня виробництва». У 2000 році – вчене звання «доцент». Автор більш як 30 статей; є співавтором  20 колективних монографій.

Участь у держбюджетних темах, грантах та наукових проектах: НДР "Еколого-економічні механізми реалізації потенціалу енерго- та ресурсозбереження національної економіки" (2014-2017 рр.).

Під науковим керівництвом Мішеніної Н.В. захищали кандидатські дисертації:

  • Мареха Ірина Сергіївна 2013 р.

Публікації Мішеніної Н.В.: