Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Неповторна «Софіївка»

У період 14-16 травня зав. кафедри економіки та бізнес-адміністрування  СумДУ, директор інституту економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., проф. Л.Г. Мельник взяв участь у засіданні науково-методичної комісії з екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування МОН України. Засідання проходило в Уманьському національному університеті садівництва.

На засіданні комісії були розглянуті питання формування кваліфікаційних характеристик підготовки студентів за напрямом екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування.

При виступі учасників професор Л.Г. Мельник також коротко проінформував членів комісії про результати виконання гранту ЄС Жана Моне «Досвід ЄС щодо формування сталого розвитку в Україні».

В якості нагороди за напружену роботу в комісії учасники отримали можливість відвідати ландшафтний дендропарк «Софіївка».

Засідання комісії Виступ проф. Л.Г. Мельника на комісії

 

З багатьох доріжок у парку немає жодної прямої Навіть річка не любить бігти по прямій

 

Залишається здогадуватися хто і як колись піднімав та встановлював цей камінь Важко повірити, що вся «Софіївка» була створена на насипному ґрунті

 

У «Софіївки» дивовижне поєднання природних і рукотворних ландшафтів Проф. Л.Г. Мельник з головою комісії проф. С.Н. Степаненко

 

Камені «Софіївки» - немов актори в її виставі У вічно юної «Софіївки» лише це дерево нагадує, що їй вже понад 200 років