Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Головне меню

День спеціальності «Економіка підприємства»: природа, спортивний запал та гарний настрій

Цього року економісти вже вдруге відсвяткували день своєї спеціальності. Незважаючи, на зовсім юний вік зароджених традицій, свято активно набирає оберти, та стає популярним серед студентів і випускників спеціальності «Економіка підприємства».

18 травня був проведений другий День спеціальності «Економіка підприємства». Захід зібрав студентів усіх поколінь (курсів), випускників і викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування. Цього року свято перенеслося за межі університетських стін і проходило на базі ДОЛ «Зарниця». Краса природи нашої місцевості, чудові погодні умови й відмінний настрій зібравшихся учасників посприяли проведенню активного відпочинку. Підтримуючи багаторічні традиції спорту і здоров’я, що склалися на кафедрі, був проведений товариський матч з футболу між викладачами та студентами, де майстер клас показав завідувач кафедри Мельник Леонід Григорович, надихаючи тим самим свою команду на перемогу. Матч закінчився з рахунком 7:4, на користь викладачів. З футбольного поля учасники заходу продовжили «протистояння» на баскетбольних і волейбольних майданчиках. Не залишилися без уваги й корти для настільного тенісу. Також була проведена гра «Показуха», де команда студентів у дуже напруженій і нелегкій боротьбі, все-таки отримала перемогу у викладачів. За підсумками свята найактивніші та найкреативніші студенти отримали нагороди у вигляді грамот. Ну а день закінчився дружнім спілкуванням студентів і викладачів у багаття.

Хотілося б висловити окрему подяку викладачу кафедри економіки та бізнес-адміністрування Ковальову Богдану Леонідовичу за заснування чудових традицій, а також викладачам, нинішнім і вже колишнім студентам, які цінують, шанують і підтримують свою спеціальність.

Цікаво, чим же здивує нас День спеціальності «Економіка підприємства» у майбутньому? До зустрічі в наступному році!