Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Екскурсія студентів ФЕМ на ТОВ «Авіс-Україна»

28 жовтня 2015 року для студентів спеціальностей «Економіка підприємства», «Економіка довкілля та природних ресурсів», «Бізнес-адміністрування», а також викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету відбулась екскурсія на ТОВ «Авіс-Україна». Зауважимо, що дане підприємство є найпотужнішим у Сумській області виробником курячих яєць.

Під час екскурсії директор підприємства і керівники відповідних підрозділів розповіли про історію відродження підприємства і його структуру управління, умови праці, а особливості роботи нововведеного комбікормового виробництва. Слід зауважити, що підприємство також вирощує основну складову комбікорму – кукурудзу на сільгоспугіддях підприємства.

Учасники екскурсії ознайомились із особливостями основних виробничих етапів на підприємстві: від добового курча до готової продукції на складі. Представники відділу продажів надали інформацію про основних конкурентів і споживачів продукції підприємства. При цьому вони зауважили, що ринком збуту готової продукції є не лише Україна, а й зарубіжні країни.

Екскурсія викликала жвавий інтерес в учасників, що підтвердилось низкою різнопланових питань, на які вони отримали вичерпні відповіді від представників підприємства. По завершенню екскурсії студенти отримали запрошення від керівництва підприємства на проходження виробничої практики, а студентам п’ятого курсу розповіли про можливості працевлаштування на підприємстві.

Учасники екскурсії відзначили дружній та привітливий колектив підприємства. Студенти та викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування щиро вдячні колективу підприємства за цікаву та пізнавальну екскурсію.