Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

У Сумському державному університеті пройшла перша зимова Бізнес-школа «Youth&Business»

9-10 січня на базі Сумського державного університету пройшла Бізнес-школа, яка була спрямована на розвиток творчого потенціалу молоді та отримання практичних навичок з ведення бізнесу та відкриття власної справи. Бізнес-школа – це продовження вже відомого для школярів проекту кафедри економіки та бізнес-адміністрування Конкурсу бізнес-ідей «Якби я був підприємцем».

У Бізнес-школі прийняло участь близько 70 учасників – це учні старших класів, студенти коледжів та університетів з м. Суми та Сумської області. Організатор заходу – кафедра економіки та бізнес-адміністрування факультету економіки та менеджменту СумДУ. Спонсорами Бізнес-школи виступили: дитячий розважальний комплекс «HALABUDA», благодійний фонд «Українське серце», салон краси «Beatriche», магазин дитячих товарів «Karapuzov»,  компанія «MindK», рекламне агентство «Врекламе», івент-агенція «ViVat», Організація студентського самоврядування СумДУ, ТОВ «Авіс-Україна», компанія для посередницької діяльності «Васак», Клуб Сімейного Дозвілля, food music bar «Marinad», інформаційний портал «SumyLife».

Перший день Бізнес-школи пройшов у форматі «історії успіху», якими поділилися молоді підприємці міста: В’ячеслав Михайлик, Денис Циганенко, Руслан Юмагулов, Олег Нестеров, Михайло Канаваленко, Самір Грицьків, Яна Сібілєва, Олександр Соколов, шоумен та ведучий Андрій Любченко. Спікери Бізнес-школи не лише розповіли власні історії успіху, але й надали практичні поради щодо створення та ведення власної справи. На їх думку головне для початку – не боятися ризикувати реалізовувати власні бізнес-ідеї.

Наступного дня учасники Бізнес-школи презентували вже власні проекти. Під час презентацій вони доводили актуальність бізнес-ідей та обґрунтовували шляхи їх реалізації перед авторитетним журі, до складу якого увійшли підприємці та викладачі кафедри економіки і  бізнес-адміністрування. Всі учасники Бізнес-школи отримали сертифікати.

Приємним сюрпризом для учасників проекту став формат закриття Бізнес-школи, яке відбулося в food music bar «Marinad». Під час закриття учасники мали можливість поділитися своїми враженнями від двох днів роботи Бізнес-школи, взяти участь у цікавих розважальних конкурсах та поспілкуватися у вільному форматі з підприємцями.

В результаті роботи Бізнес-школи одна з команд отримала можливість реалізувати власну ідею – створення фотостудії, а ще п’ять учасників продовжили роботу над індивідуальними проектами під керівництвом одного із спікерів Бізнес-школи.

Організатори Бізнес-школи висловлюють вдячність всім спікерам, спонсорам та учасникам першої зимової Бізнес-школи та запрошують всіх бажаючих до співпраці!