Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

«Сучасна вища освіта»

У рамках профорієтаційних заходів, викладачі кафедри економіки та бізнес адміністрування Чигрин Олена Юріївна та Пімоненко Тетяна Володимирівна сумісно з вчителями  Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стрельченка реалізували декілька етапний спільний англомовний проект "Сучасна вища освіта".

Так, у грудні 2015 року викладачі кафедри відвідали школу, де учні 9-А класу презентували свою школу та поділилися своїми думками щодо майбутньої вищої освіти. У свою чергу викладачі ФЕМ розповіли про особливості навчання в СумДУ та його сучасне обличчя.

Другий етап відбувся 12 лютого 2016 року, у ході якого проведено дискусію на тему "Вища освіта: як ми її уявляємо". Учні дізнались про основні навички, знання та уміння, які вони повинні отримати у ході сучасного вузівського навчання. Вони уявили себе студентами та розповіли про свої очікування та побоювання від навчання в університеті. Учні відвідали бібліотеку СумДУ, де повною мірою впевнилися, що СумДУ – це сучасний університет, який використовує в навчанні широкий спектр інноваційних засобів.

Третій етап даного проекту передбачає проведення бізнес-гри у червні 2016 року на базі школи № 1.

Треба відмітити, що особливістю даного проекту є його проведення англійською мовою.