Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

«Философские сказки о развитии» у тридцятці кращих робіт рейтингу «Книжка року-2015»

1 березня 2016 р. на прес-конференції в Укрінформі було оприлюднено результати XVII Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року-2015».  В рамках  рейтингового дослідження  було оцінено 1022 видання в семи номінаціях.

В тридцять найкращих робіт науково-популярної літератури увійшла книга завідувача кафедри економіки та бізнес-адміністрування, директора НДІ «Економіки розвитку» д.е.н., професора  Л.Г. Мельника –  Философские сказки о развитии (просто о сложном). Даний твір був включений у фінальний лист номінантів зазначеного рейтинґу «Книжка року-2015».  

Нагадаймо, що раніше книга «Філософські казки про розвиток (просто про складне)» отримала спеціальну відзнаку – Сертифікат Державного фонду фундаментальних досліджень України (ДФФД) в конкурсі науково-популярних видань, проведеному спільно ДФФД, МОН і НАН України.

В книжці в доступній художній формі (казки, притчі, вірші) перед читачем розкриваються ключові закономірності розвитку систем. Розглядаються: начала і механізми формування систем, логіка та матеріально-інформаційний зміст процесів розвитку, роль людини в еволюційному феномені, сутність такого явища, як сестейновий (стійкий) розвиток.

Більш детально з книгою можна ознайомитись тут: http://econ.fem.sumdu.edu.ua/ru/news/473-filosofskaz