Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Вернадські читання «Уроки ЄС і стратегії формування сестейнової («зеленої») економіки в Україні»

В рамках проекту Жана Моне «Використання досвіду ЄС для формування сестейновой (стійкої) економіки в Україні» (Using best EU practices for sustainable economy forming in Ukraine (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE) 3 березня в Обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області з керівником проекту д.е.н., проф. Л.Г.Мельником. Як повідомлялося раніше, проект був підтриманий грантом Єврокомісії. 

Під час зустрічі обговорювалися перспективи реалізації принципів III промислової революції при формуванні сестейнової («зеленої») економіки в Україні: «зелена» енергетика; кожна будівля – як джерело енергії; ефективне акумулювання енергії; формування InterNet – розумної енергосистеми;  електрифікація транспорту.  Професор Л.Г.Мельник передав у фонд бібліотеки свою нову книжку «Філософські казки про розвиток (просто про складне)», де, до речі, у популярній формі розказується багато із зазначеного вище.

Учасники зустрічі активно дискутували про проблеми сестейнового розвитку, обговорювали питання формування сестейнової економіки, проблеми впровадження кращих європейських практик формування сестейнової економіки в Україні та ін. Лектору було задано дуже багато питань, як в ході лекції так і після неї.