Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

«Досвід ЄС у формуванні «зеленої» економіки» для студентів та науковців Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця

Циклами лекцій та тематичними семінарами в Харкові закінчився другий модуль програми Жана Моне «Використання досвіду ЄС для формування сестейнової (стійкої) економіки в Україні» (Using best EU practices for sustainable economy forming in Ukraine (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE).

16-17 березня в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця), на базі Інформаційного Центру Європейського Союзу була прочитана чергова тема циклу лекцій, розпочатого раніше д.е.н., проф. Л.Г. Мельником, завідувачем кафедри СумДУ, директором НДІ «Економіки розвитку» МОН та НАН України. Студенти, аспіранти та викладачі ВНЗ прослухали лекцію проф. Л.Г. Мельника «Зелена» економіка як результат третьої промислової революції: досвід ЄС». На лекції були також були присутні студенти, аспірати та викладачі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова. 

На лекції проф. Л.Г. Мельника в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Проф. Л.Г. Мельник та проф. Т.І. Лепейко 

Цикл занять, який приводився англійською мовою, завершився дебатами та круглим столом. У них узяли участь студенти, аспіранти та викладачі кафедри менеджменту та бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Його проводили викладачі СумДУ проф. Л.Г. Мельник, доц. І.Б. Дегтярьова та доц. О.В. Кубатко. Журі, яке підвело підсумки дебатів очолила завідувач кафедри менеджменту та бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця, д.е.н., проф. Т.І. Лепейко та к.е.н. доц. С.К. Василик.

 

Перед початком дебатів

Учасники дебатів та круглого столу обговорили проблемні питання впровадження альтернативних джерел енергії. Інакше кажучи, стояло питання, що краще: стимулювати розвиток та застосування окремими домогосподарствами  альтернативних джерел енергії чи розбудовувати масштабні об’єкти альтернативної енергетики. Розгорілася гаряча дискусія між учасниками дебатів. На засіданні круглого столу усі бажаючі отримали можливість висловити свої думки. Переможці дебатів та найактивніші учасники круглого столу отримали сертифікати програми Жана Моне. 

 
Доц. О.В. Кубатко під час дебатів та круглого столу
 
 

Нагородження переможців дебатів та учасників круглого столу

Крім того, 18 березня цю ж лекцію прослухали студенти та науковці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Тема викликала великий інтерес і відбулася дискусія.

На лекции проф. Л.Г. Мельника в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті