Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

«Срібло» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

28 березня 2016 в Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».

Студентка спеціальності «Економіка підприємства» Шевельова Дарина (2 курс, гр. Е-41/1у) була нагороджена дипломом IІ ступеня.  Тема наукової роботи «Досвід ЄС для цілей формування «зеленої» енергетики в Україні»  виконана в рамках гранту Жана Моне «Використання досвіду ЄС для формування сестейнової (стійкої) економіки в Україні» (Using best EU practices for sustainable economy forming in Ukraine (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE).  Наукові керівники: д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, к.е.н., доц. Дегтярьова І.Б.

Дякуємо організаційному комітету конференції, а також факультету міжнародної економіки ДНУ ім. Олеся Гончара за високий рівень проведення заходу. ННІ ФЕМ імені Олега Балацького та кафедра економіки та БА вітають переможця та її наукових керівників з високим результатом, бажають творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!