Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Лекція про стартапи в Кремнієвій долині

20.05.2016 на кафедрі економіки та бізнес-адміністрування пройшла лекція про досвід запуску стартапів у Кремнієвій долині. Лекцію провела наукова співробітниця кафедри Кондруніна Катерина, яка останні півроку провела в штаті Каліфорнія (США), працюючи разом зі своєю командою над запуском стартапу в Кремнієвій долині.

Вона доповіла про основні складності при запуску своїх проектів, а також про величезні можливості і вигоди в разі успіху. Було розказано про основні види інвесторів, їх можливості та принципи, на основі яких вони приймають рішення про підтримку стартапу. Зокрема, першочерговий критерій прийняття рішення про підтримку - це рівень і можливості команди стартапу.

Не залишилася осторонь інформація і про проект, в якому бере участь сама Катерина. Так, вона разом зі своєю командою працюють над запуском програми, що використовує хмарні технології для можливості підвищення потужності комп'ютерних пристроїв. Старт розробки відбувався в Туреччині. Команда складається з 24 осіб, в якій переважно програмні розробники. Крім самої Катерини, в команді є ще представники України, наприклад розробники з Одеси. За словами Катерини, запуск їхнього проекту відбудеться в найближчому часі і вже привернув увагу багатьох зацікавлених.