Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Участь у круглому столі «Регіональна інноваційна стратегія і стійкий економічний розвиток»

25 травня в Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Держінформнауки України разом з Німецьким бюро технічного співробітництва провели круглий стіл за назвою «Регіональна інноваційна стратегія і стійкий економічний розвиток».

У форумі взяли участь як представники науки, так і центральних органів виконавчої влади та обласних державних адміністрацій, представивши до розгляду близько 20 доповідей, що стосуються актуальних проблем інноваційної діяльності.

Сумський державний університет представляв завідувач кафедри економіки та бізнес-адміністрування, професор Мельник Леонід Григорович, що виступив з доповіддю «Екополіс як регіональна науково-виробничо-освітня система у формуванні інновацій для сталого розвитку». Даний проект, розроблений у співавторстві із доцентом Шкарупою Оленою Василівною та старшим викладачем Бурлаковою Іриною Михайлівною, стосується основних організаційно-економічних аспектів формування єдиного комплексу з виробництва і реалізації пріоритетних видів товарних інновацій екологічного спрямування на прикладі Сумської області. Під час дискусій Мельник Л.Г. мав можливість не лише поділитися власним досвідом, але й в достатній мірі зацікавити керівників Gtz-Бюро Німеччини своїм проектом.