Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Головне меню

Аспірант кафедри економіки та бізнес-адміністрування пройшла стажування в літній школі Web Science’16

В період  з 30.06.16 р. по 6.07.16р.  аспірант кафедри економіки та бізнес-адміністрування Зябіна Євгенія Анатоліївна пройшла стажування в літній школі Web Science’16, яка була організована Institute for Web Science and Technologies (WeST) та  університетом Кобленц-Ландау, Німеччина.

В рамках літньої школи були прослухані  лекційні заняття за напрямами Web Science (Internet and Law, Web and Politics, Social Machines, Web Entrepreneurship, Computational Social Science) від провідних фахівців у цій галузі James A. Hendler, Nuria Oliver, Noshir Contractor та ін. Також учасники літньої школи з Німеччини, США, Бразилії, Індії, Ливану та інших країн об’єдналися в команди та працювали над спільними проектами, відповідно до обраних тем.