Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Віденський дайджест

В останніх числах вересня (28-30.09.2016) зав. кафедрою економіки і бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН та НАН України, д.е.н., проф. Л.Г. Мельник і доцент цієї ж кафедри к.е.н. А.Н. Дериколенко взяли участь у міжнародній науковій конференції, яка проводилася у Відні Євразійською асоціацією бізнесу і економічних наук (Eurasia Business and Economics Society – EBES).

Діяльність асоціації спрямована на сприяння в обміні науковими ідеями вчених і підприємців всіх континентів світу. Асоціація видає два наукових журнали («Eurasian Economic Review» та «Eurasian Business Review») і три рази на рік проводить наукові конференції в різних наукових центрах Європи і Азії. Досить назвати міста, де раніше проводилися конференції: Афіни, Барселона, Венеція, Дубай, Рим, Сінгапур та ін. Нинішня конференція стала ювілейною – 20-ю за рахунком.

У конференції взяло участь понад 400 вчених і фахівців з 59 країн, включаючи: Австралію, Австрію, Бельгію, Бразилію, Велику Британію, Німеччину, Єгипет, Індію, Іспанію, Канаду, Мексику, Нову Зеландію, Польщу, США, Таїланд, Туніс, Туреччину, ПАР, Японію та ін. країни. Учасники представляли понад 200 наукових колективів, ділових центрів і громадських організацій.

У доповідях порушувався широкий спектр проблем сучасності: актуальні напрямки розвитку енергетики, формування сучасних баз даних, роль публічності підприємств в досягненні ними економічних успіхів, формування власності на інтелектуальні продукти і багато іншого. Сумські представники виступили з доповіддю: «Розвиток економіки та бізнесу в умовах Третьої і Четвертої промислових революцій». Доповідь була зустрінута з великим інтересом.

У ці останні вересневі дні Відень побалував своїх гостей по-літньому спекотною погодою. Цим скористалися і наші учасники, щоб сповна насолодитися видами красеня-міста.

Віденський технологічний університет, де проходила конференція

Виступ проф. Л. Г. Мельника

Доц. А. М. Дериколенко на работі секції (крайній зліва)

Засідання секції

А. М. Дериколенко (ліворуч) і Л. Г. Мельник (праворуч) з координатором конференції проф. Ендер Демір

Так городяни відпочивають в парках Відня

Діючий квітковий годинник

Колишній Королівський палац у вечірньому підсвічуванні

Вечірній Відень

Планування маршруту на тлі Моцарта

Колишній Королівський палац вдень

Розарій в центрі Відня

На тлі міської ратуші

На тлі Австрійського парламенту

Це не те, що ви подумали...Це демонстрація людей з проблемами слуху за свої права

     

Так дивляться оперу ті вініціанці, хто не зміг потрапити всередину оперного театру