Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Участь у міжнародній науково-практичній конференції “Енергоефективність економіки: проблеми сьогодення та майбутнього”
12-13 жовтня викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування - професор Сотник Ірина та докторант Кубатко Олександр взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції “Енергоефективність економіки: проблеми сьогодення та майбутнього”, що проводилася на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 
СумДУ виступив співорганізатором конференції у рамках договору про співробітництво між ПолНТУ ім. Юрія Кондратюка та СумДУ. У конференції взяли участь близько 140 учасників з різних країн: Саудівської Аравії, Китаю,  Азербайджану, Турції, Франції, Латвії, США та інших.
На конференції обговорювалися актуальні питання енергоефективного розвитку країн світу та України, екологічні, політичні, соціальні проблеми, пов’язані із забезпеченням енергетичної безпеки держав. У перший день роботи конференції учасниками від СумДУ було представлено 2 доповіді «Проблеми формування економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання у Сумській області» (Ірина Сотник)та «Енергетична безпека національної економіки в умовах кліматично-ресурсних флуктуацій» (Олександр Кубатко), обидві доповіді було підготовлено у рамках виконання гранту Президента України № Ф66/12689 «Формування мотиваційних механізмів дематеріалізаційних та енергоефективних змін національної економіки». В рамках програми Жана Моне «Використання досвіду ЄС для формування сестейнової (стійкої) економіки в Україні» 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE) було зроблено доповідь «Зелена» економіка та досягнення третьої промислової революції» (Олександр Кубатко, Леонід Мельник).
Висловлюємо щиру вдячність організаційному комітету – нашим полтавським колегам – за чудову організацію конференції.