Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

«Green Mind» та сучасна освіта

Викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування Чигрин Олена Юріївна та Пімоненко Тетяна Володимирівна 18 жовтня 2016 року відвідали Сумську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стрельченка з метою реалізації чергового етапу спільного англомовного проекту "Сучасна вища освіта".

Для учнів 10-А класу було проведено командну гру «Green Mind».

Викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування розповіли про основні світові екологічні проблеми та шляхи їх вирішення. Відтак учням було запропоновано намалювати можливі шляхи вирішення екологічних проблем у нашому місті.

У цьому році, до участі у проекту була залучена Якушко Тетяна –студентка англомовної групи спеціальності «Економіка підприємства», яка є випускницею цієї школи. Вона поділилася з учнями своїми враженнями від студентського життя. Розповіла про міжнародні можливості, що надає СумДУ та власний досвід навчання в Університеті Фоджа (Італія) в рамках програми Erasmus+KA1.

 

По завершенню учнів було запрошено до участі у Бізнес-школі СумДУ «Youth&Business», де вони зможуть відчути та розвинути свій підприємницький дух та зануритись у студентське життя.

Нагадаємо, що особливістю даного проекту є його проведення англійською мовою.

Новина про попередній етап