Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Міжнародний україно-литовський проект: візит сумських науковців до Каунаського технологічного університету (Литва)
Наприкінці листопада делегація викладачів з кафедри економіки та бізнес-адміністрування відвідала Каунаський технологічний університет (м. Каунас, Литва) у рамках виконання спільного україно-литовського наукового проекту «Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні» на 2016-2017 роки.
До складу делегації увійшли завідувач кафедри, д.е.н., проф. Леонід Мельник, заступник завідувача, д.е.н., проф. Ірина Сотник та старший викладач кафедри, к.е.н. Тетяна Пімоненко.
У ході зустрічей було проведено круглий стіл, де учасники з обох країн представили свої актуальні доповіді, що підтвердилося плідною науковою дискусією. У рамках робочого візиту делегати пройшли стажування на тему: “Економічні основи сталого розвитку і зелена економіка: питання для Литви та України", а група інших викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування завершили он-лайн стажування, що розпочалося на початку листопада. За результатами стажування всі його учасники отримали сертифікати.
 
 
Окрім цього, під час перебування у Литві викладачі пройшли навчальний он-лайн курс у лабораторії Bloomberg, за результатами якого отримали відповідні сертифікати компанії Bloomberg.
Не дивлячись на щільний робочий графік, представники СумДУ встигли прогулятися визначними місцями міста Каунас.
Науковці СумДУ щиро вдячні колегам з Каунаського технологічного університету за відмінну організацію робочого візиту.