Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Аспірантка кафедри представила результати своїх наукових досліджень на конференції Балтійської програми університетів
У період з 28 листопада по 2 грудня аспірантка кафедри Економіки та бізнес-адміністрування Довга Любов (науковий керівник д.е.н. Боронос В.Г.) взяла участь у 4-му міждисциплінарному семінарі для аспірантів. Організаторами даного тренінгу є Балтійська програма університетів, Лодзинський технічний університет (м. Лодзь, Польща) та Гамбурзький університет прикладних наук (м. Гамбург, Німеччина). 
В рамках даного тренінгу відбулась конференція, під час якої результати своїх наукових досліджень презентували учасники з Литви, Польщі, Білорусії, Латвії, Пакистану, Швеції та України. Окрім того, програма конференції була насичена низкою цікавих лекцій та тренінгів, присвячених методикам написання наукових статей, правильному приготуванню презентацій та постерів, роботі в командах.
Також відбулась важлива лекція про методи проведення наукових досліджень. До того ж аспіранти мали можливість поспілкуватися з відомими науковцями з університетів Польщі та Німеччини та отримати практичні рекомендації щодо своєї подальшої дослідницької праці. Усі матеріали згодом будуть доступні на офіційному сайті Балтійської програми університетів. По закінченню семінару учасники отримали сертифікати, що засвідчують проходження Програми балтійських університетів та успішну презентацію своїх наукових досліджень.