Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

У СумДУ пройшла перша літня Бізнес-школа «Youth&Business»
7-8 травня у Сумському державному університеті відбулися заходи Бізнес-школи, в яких взяли участь близько 115 учнів старших класів, студентів коледжів та університетів з 12 міст України та Сумської області.
Перший день Бізнес-школи минув під назвою «Історії успіху». Спікери школи не лише розповіли про свій успіх, але й надали практичні поради щодо створення та ведення власної справи.
Наступного дня учасники Бізнес-школи презентували вже власні проекти. Вони доводили актуальність бізнес-ідей та обґрунтовували шляхи їх реалізації перед авторитетним журі, до складу якого увійшли підприємці та викладачі кафедри економіки і  бізнес-адміністрування СумДУ. Всі учасники Бізнес-школи отримали сертифікати.
У результаті роботи Бізнес-школи три команди отримали подарункові сертифікати від партнеру проекту. 15 учасників висловили бажання продовжити роботу над індивідуальними проектами під керівництвом одного зі спікерів Бізнес-школи.
Оргкомітет Бізнес-школи висловлює подяку партнерам проекту: Управлінню молоді та спорту Сумської державної адміністрації, організації студентського самоврядування СумДУ, а також керівникам соціально-відповідальних бізнесів м. Суми.