Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

У СумДУ пройшла осіння Бізнес-школа «Youth&Business»
5-6 листопада в Сумському державному університеті проведено заходи в рамках Бізнес-школи. Їх учасниками стали учні старших класів, студенти коледжів, університетів та особи, які вже працюють або ведуть власну справу з 6 міст України та Сумської області. Загалом – 117 слухачів.
У перший день Бізнес-школи перед слухачами виступили шість молодих підприємців у форматі сторітелінг за тематиками: постановка цілей, вибір ніші, бізнес без вкладень, основи стартапу та інші. Наприкінці першого дня слухачі мали можливість взяти участь у роботі однієї із секцій під керівництвом підприємця-ментора і викладача кафедри економіки та бізнес-адміністрування. Під час роботи учасники об’єдналися у команди та пройшли етапи від вибору бізнес-ідеї до її детального аналізу.
Наступного дня учасники Бізнес-школи підготували презентацію командних та індивідуальних проектів. Всього було представлено 22 проекти за такими тематиками, як: молочний маркет, модульні картини, мобільний додаток з онлайн-турами, хенд-мейд та інші. Виступи команд і сутність проектів оцінювало журі з числа підприємців-експертів та викладачів навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького. Наприкінці заходу всі учасники осінньої Бізнес-школи отримали сертифікати.
За оцінками журі найбільшу кількість балів набрав бізнес-проект команди у складі Олександра Фесенка, Дмитра Примова, Олександри Мутило та Даніїла Коби під назвою «МУ-маркет» – перший молочний маркет міста». За попередньою домовленістю з інвестиційною платформою Startup.Network проект-переможець осінньої Бізнес-школи матиме можливість гарантовано виступити на найближчій «Битві стартапів» у м. Суми.
Бізнес-школа – це «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, що дозволяє їм отримати необхідні знання та навички, одночасно застосовуючи їх на практиці. Проект націлений на мотивацію молоді до старту в підприємництві і спонукання більшого інтересу до бізнес-тематики. Учасники отримують можливість в інтенсивному форматі пройти етапи від вибору бізнес-ідеї до «краш-тесту» моделі їх бізнесу під керівництвом підприємців-експертів. Діяльність Бізнес-школи «Youth&Business» забезпечують її організатор – кафедра економіки та бізнес-адміністрування навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького, соціально-відповідальні бізнеси м. Суми та управління молоді та спорту Сумської ОДА.