Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Участь Мельника Л.Г. та Кубатка О.В. в консультативній сесії проектів Жана Моне
14 листопада 2016 р.  в рамках Національного тижня програми Еразмус+ в Україні відбулися консультаційні сесії для представників українських університетів, зацікавлених у проектах Жана Моне.
Від кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету участь у семінарі взяли два викладача: д.е.н., проф. Мельник Л.Г. координатор  модулю Жана Моне в СумДУ на тему «Використання досвіду ЄС для формування сестейновой (стійкої) економіки в Україні» (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE, та  к.е.н., доц. Кубатко О.В. координатор  модулю Жана Моне в СумДУ на тему “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE).
Сесії проходили за участі Іоанни Пешч-Конопки, менеджера проектів Жан Моне в ЕАСЕА, м. Брюссель. Від Національного Еразмус+ офісу в Україні були   Олена Оржель та Світлана Шитікова
Програма семінару була адресована виконавцям поточних проектів Жана Моне щодо вирішення проблемних питань управління проектами в тому числі звітування, гармонізації національних вимог із правилами Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.