Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Запрацювала експертна рада роботодавців зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів»
В Сумському державному університеті запрацювала експертна рада роботодавців зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів».
18 січня 2017 року в дискус-центрі ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбувся круглий стіл між співробітниками кафедри економіки та бізнес-адміністрування, представниками бізнесу та державних інституцій, таких як: КБ «Екопроект», відділ екології та енергозбереження  Сумської міської ради, АБ «Укргазбанк»,  ТОВ «Сумитеплоенерго», департамент екології та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, ТОВ «ГринКП», Сумське обласне управління статистики.
На зустрічі було обговорено низку актуальних питань, а саме: участь представників від роботодавця в навчальному процесі по даній магістерській програмі, удосконалення навчального плану у відповідності до потреб ринку, формування потенційного контингенту студентів. Ухвалено рішення стосовно створення постійно діючої платформи між представниками СумДУ та роботодавцями з метою якісної підготовки фахівців за даною програмою та подальшого ефективного просування магістерської програми «Економіка довкілля та природних ресурсів» на освітній ринок.