Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Тренінг «Парус-Торгівля та склад» з видачею сертифікатів

Викладачі кафедри економіки та БА отримали право навчання студентів у системі «Парус-Торгівля  та склад» з видачею сертифікату.

Тренінг пройшли та отримали Сертифікати про участь викладачі кафедри: Харченко М.О., Євдокимов А.В., Вороненко В.І., Бабій Т.В. По закінченню навчання додатково пройшли тестування та отримали право видачі Сертифікатів студентам три представники кафедри: Маценко О.М., Кубатко О.Вік., Торба І.В.

Крім того, кафедра безкоштовно отримала сертифіковане програмне забезпечення «Торгівля та Склад», «Спорт, краса та здоров'я», «Ресторан», «Готель», «Бухгалтерія», «Персонал», «Заробітна плата», «Тендери», «Касові апарати» та ін. Викладачі вже планують включати у навчальний процес для студентів практичні та лабораторні заняття на основі ПЗ «Парус».

Навчальний тренінг, який проводився координатором Чиєсовою Євгенією  від Корпорації Парус (м. Київ) 30.01.2017 р. на базі ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, зацікавив також студентів магістерських освітніх програм «Бізнес-адміністрування» (гр. БА.м-61) та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (гр. ПЕ.м-61), які виявили бажання оволодіти практичними навичками роботи з CRM-проектами та підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці.

  

Також у тренінгу взяли участь викладачі та завідувачі Циклових комісій Сумського коледжу економіки і торгівлі (у минулому Сумський кооперативний технікум).