Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Круглий стіл «Бізнес під контролем»
15 лютого 2017 року д.е.н., проф., доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Таранюк Л. прийняв участь у круглому столі «Бізнес під контролем», який відбувся у Сумській торгово-промисловій палаті. 
Було обговорено проблеми існування малого та середнього бізнесу у світлі нових вимог та контролю виконання цих вимог законодавства про працю. 
В круглому столі брали участь керівник Сумської обласної громадської організації «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області» Іченська С., народний депутат України Сугоняко О., голова ГО «Молодь та підприємництво» Мосунов Б., фахівці Державної служби України з питань праці в Сумській області, Державної фіскальної служби в Сумській області, громадські активісти. В результаті обговорення круглого столу було ухвалено рішення стосовно проведення семінарів Державної служби України з питань праці в Сумській області для підприємців та сформований лист до державних органів управління стосовно зниження штрафних санкцій для підприємців за порушення Кодексу законів України про працю.