Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

На кафедрi вперше відбулась бізнес-зустріч з інтернет-підприємництва

За ініціативи організаторів бізнес-школи Сумського державного університету «Youth&Business» 11 лютого 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ було проведено бізнес-зустріч, присвячену інтернет-бізнесу.

Спікерами, що поділилися з учасниками зустрічі власним досвідом, були: Самір Грицьків (власник karapuzov.com.ua) та Руслан Похитун (засновник Академії YouTube). Захід зібрав 35 учасників, серед яких були учні сумських шкіл, студенти, а також випускники вишів.

Під час першої доповіді слухачі дізналися про особливості інтернет-торгівлі, про механізм створення інтернет-магазину, з’ясували, які існують ризики, до чого варто бути готовим, а також на що необхідно звернути особливу увагу для ефективного функціонування такого бізнесу та його розвитку.

Під час другого виступу, учасники бізнес-зустрічі разом зі спікером визначили основні переваги інтернет-бізнесу. Виступ було присвячено заробітку в мережі YouTube. Руслан Похитун розповів про основні способи такого заробітку, про особливості кожного з методів та про те, які з них є найбільш ефективними.

По завершенню виступів, учасники задали доповідачам питання, що найбільше їх зацікавили та прийняли участь в активному обговоренні. Деякі учасники бізнес-зустрічі розповіли про власні ідеї, пов’язані з інтернет-бізнесом та отримали від спікерів цінні поради.