Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Візит викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування на підприємства «Гуала Кложерс Україна» і «Технологія»
22 березня 2017 була проведена екскурсія для викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету на підприємствах «Гуала Кложерс Україна» і «Технологія».
Спілкування з керівництвом і співробітниками дозволило визначити інноваційний вектор розвитку даних підприємств. Експорт продукції здійснюється в понад 40 країн світу на чотирьох континентах, розширюються лінійки виробництва пакувальних матеріалів, а стандарти роботи наближаються до європейських.
Генеральний директор «Гуала Кложерс Україна» Володимир Заєць поділився з викладачами інформацією про основні віхи їх розвитку, а також досвідом із залучення іноземного капіталу на українські підприємства. Під час екскурсії було відзначено, що філософія підприємства «Технологія» заснована на якості виробленої продукції, використанні економічного і сучасного обладнання. Важливим елементом організації виробництва продукції є наявність висококваліфікованого персоналу.
Результатом проведення даної зустрічі стали попередні домовленості про можливі напрямки співпраці в сфері передачі практичного досвіду і знань студентам, які навчаються за спеціальностями «Економіка» і «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».