Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Головне меню

Лекція Мельника Л. Г. в ХНУМГ імені О. М. Бекетова на тему «Третя і четверта промислова революція. Перспективи України»
19 квітня 2017 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова за запрошенням завідувачої кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, проф., д.е.н., Димченко О. В. відбулася зустріч із завідувачем кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ Мельником Л. Г.
В рамках проекту «Жан Моне» Леонід Григорович прочитав лекцію, приділивши велику увагу «зеленій економіці», яка на сьогоднішній день стала відігравати вагому роль у житті людства. Більш детально були висвітлені принципи третьої і четвертої промислової революції: формування розумної енергосистеми, електрифікація транспорту, ефективне акумулювання енергії і багато іншого.
Лекція викликала великий інтерес як у викладачів, так і у студентів.
Л. Г. Мельник: "Слід підкреслити високий рівень студентів і викладачів, присутніх на лекції. Незважаючи на складний матеріал, лекція була сприйнята з глибокою увагою. Довго ще після лекції лектора не відпускали, задаючи професійні кваліфіковані питання".
З оригінальною версією новини можна ознайомитися на сайті ХНУМГ імені О. М. Бекетова.