Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Студенти-економісти отримали сертифікати «М.Е.Doc»
У період із 30 березня по 20 квітня студенти 4 курсу кафедри економіки та бізнес-адміністрування, гр.. Е-31/у пройшли навчальні курси по роботі з програмним комплексом «М.Е.Doc». 
Заняття проводилися к.е.н., ст. викладачем Кубатко О.Вік., яка є сертифікованим спеціалістом та має право викладати дану комп'ютерну програму. Крім того, був організований навчальний тренінг для студентів 4 курсу, групи Е-32/а та магістерських освітніх програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (гр. ПЕ.м-61), які виявили зацікавленість у отриманні практичних навичок по роботі з комп'ютерною програмою «М.Е.Doc» та підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці.
Під час навчання студенти ознайомились з основними модулями програми «М.Е.Doc» та отримали практичні знання з формуванням податкової звітності підприємства, створенням запитів до державних органів влади та багато іншого.
По закінченню навчання студенти успішно пройшли підсумкове тестування та отримали сертифікати, що дають право будь-якому підприємству, яке приймає їх на роботу отримати 50% знижку на програмний комплекс «М.Е.Doc».