Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Аналізуючи спадщину Саймона Кузнеця: виступ професора Л.Г. Мельника в Харкові (ХНЕУ)
На запрошення ректора Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця професора, д.е.н. В.С. Пономаренка зав. кафедри економіки і бізнес-адміністрування СумДУ професор, д.е.н., Л.Г. Мельник взяв участь у щорічній Міжнародній науковій конференції «Економічний розвиток і спадщина Саймона Кузнеця», яка пройшла 1-2 червня 2017 р Проф. Л.Г. Мельник виступив на пленарному засіданні з доповіддю «III і IV промислові революції і перспективи України».
У доповіді були представлені результати виконання проектів ЄС Жана Монне «Досвід ЄС для формування сестейнової економіки в Україні» (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE та «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України» (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE). На конкретних прикладах розвитку української економіки (4-е місце в Європі по електрифікації транспорту, 1-е місце в світі за кількістю фрілансерів на душу населення, вражаючі темпи зростання «зеленої» енергетики, ін.) було показано, що Україна має хороші перспективи зайняти місце серед провідних країн в світі інформаційної економіки. Доповідь була зустрінута з великим інтересом і викликав багато запитань.
Напередодні на запрошення зав. кафедрою управління ХНЕУ проф., д.е.н. Т.І. Лепейко проф. Л.Г. Мельник прочитав лекцію для магістрантів, аспірантів і викладачів університету за результатами іншого проекту Жана Моне, що виконується на кафедрі економіки та бізнес-адміністрування СумДУ у галузі торгівлі з ЄС. 
 
 
Доповідь проф. Л. Мельника на конференції
 
 
Під час доповіді проф. Л. Мельника
 
 
Інтерв'ю проф. Л.Г. Мельника перед початком конференції
 
 
Лекція проф. Л. Мельника для магістрантів, аспірантів і викладачів ХНЕУ
 
 
Проф. Л. Мельник на лекції