Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Лекція-дискусія для студентів ПолтНТУ в рамках гранту Жана Моне
Так, Пімоненко Т. В. представила лекцію-дискусію на тему «Європейська торговельна політика: досвід Вишеградських країн». Студенти дізнались основні передумови утворення Вишеградської групи, ідеї та цілі об’єднання. Під час дискусії було виокремлено досвід вишеградських країн щодо процесу Євроінтеграції.На початку жовтня викладачі кафедри економіки та БА провели лекцію-дискусію та тренінг для студентів спеціальностей «Управління персоналом» та «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» у рамках гранту Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE). 
У свою чергу Чорток Ю. В. провела дебати для студентів щодо доцільності приєднання та співпраці України з країнами ЄС. За результатами обговорення група експертів підвела підсумки та підтримала доцільність приєднання до Вишеградської групи.
Слід зазначити, що обговорення захопило не лише студентів, а й викладачів ПолтНТУ ім. Кондратюка.
Під час проведення занять варто відмітити гарну організацію та гостинність зі сторони завідувача кафедри економіки підприємства к.е.н, проф. Чевганової В. Я. та її колег.