Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Сталий розвиток у дії: у СумДУ пройшов тренінг, організований ООН
Викладачі та аспіранти кафедри економіки та бізнес-адміністрування разом з колегами з Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького розширили свої знання і навички у сфері сталого розвитку. Це стало можливим завдяки проведенні на базі СумДУ тренінгу «Кампанія громадської обізнаності щодо сталого місцевого розвитку в контексті цілей сталого розвитку ООН».
Інтерактивне навчання проходило у 2 етапи – 2 та 3 листопада. Перший день тренінгу базувався у Лабораторії ідей СумДУ. Учасники обговорили Цілі сталого розвитку ООН, ознайомились із роллю українських інституцій у їх досягненні. Основна увага була зосереджена на питанні якісної освіти.
Другий день (3 листопада) передбачав виїзд у смт Липова Долина. Там учасники тренінгу ознайомились з результатами впровадження мікропроектів в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду» на прикладі ГО «Липівка». Зокрема  співробітники університету відвідали дитячий садок «Берізка» та ТОВ «Завод Кобзаренка», на базі яких впроваджено енергозберігаючі технології (використання сонячної енергії, твердопаливних котлів та ін.).