Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Плідна співпраця науковців кафедри економіки та бізнес-адміністрування і Всеукраїнської екологічної ліги

15 грудня 2017 р. у м. Києві відбулось урочисте святкування двадцятиріччя Всеукраїнської екологічної ліги (ВЕЛ). Неймовірно тепла та дружня атмосфера наповнила цей ВЕЛівський день! На святкові заходи був запрошений доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сабадаш В. В.

За двадцять років ВЕЛ стала потужною, впливовою, визнаною громадською організацією з розгалуженою структурою. Ліга об’єднала в своїх лавах учених, громадських діячів, депутатів від Верховної до селищних Рад, представників органів місцевого самоврядування, освітян, студентську молодь, громадян з активною життєвою позицією.

Очільниця ВЕЛ Т. В. Тимочко зазначила, що співпраця із колективом науковців кафедри економіки та бізнес-адміністрування із широкого кола питань сприяла формуванню й реалізації державної екологічної політики, організації громадського екологічного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства; інтеграції екологічної складової до Стратегій, Програм і Планів регіонального й національного розвитку, зокрема Стратегії сталого розвитку України до 2030 р., що є особливо актуальним у контексті Європейської інтеграції України. 
На підтвердження цих слів Голова ВЕЛ вручила почесну грамоту проф. Мельнику Л. Г. за вагомий внесок у збереження довкілля і впровадження ідей збалансованого розвитку та подяку доценту кафедри Сабадашу В. В. за активну та плідну науково-дослідницьку діяльність і практичну роботу у сфері захисту довкілля і екологічної безпеки. 
 
  
 
Також ВЕЛ направила на адресу ректора СумДУ проф. Васильєва А. В. лист-подяку науковцям кафедри економіки та бізнес-адміністрування
 
МЕЛЬНИКУ Леоніду Григоровичу 
САБАДАШУ Віктору Володимировичу 
КАРІНЦЕВІЙ Олександрі Іванівні 
ШКАРУПІ Олені Василівні
КУБАТКУ Олександру Васильовичу
ДЕГТЯРЬОВІЙ Ірині Борисівні 
ДЕРЕВ'ЯНКУ Юрію Миколайовичу 
ЧИГРИН Олені Юріївні
 
за багаторічну плідну співпрацю, професійну, освітню, консультаційну допомогу та науково-практичний внесок у дільність ВЕЛ.