Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Зустрічі студентів спеціальності «Економіка» з фахівцями-практиками
17 квітня на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбулась зустріч студентів 1-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Економіка», з підприємцем Мельником Валерієм Олександровичем. Запрошений гість поділився зі слухачами власним досвідом ведення підприємницької діяльності в сфері розробки електронних приладів та пристроїв в Україні та закордоном.  
25 травня відбулась чергова зустріч студентів 1-го курсу цієї ж  спеціальності з аудитором-підприємцем Мельник Ніною Миколаївною. Фахівець поділилась вражаючими фактами стосовно розподілу доходів, прибутковості окремих сфер у бізнесі та надала практичні поради з розроблення власної фінансової стратегії. 
Зустрічі відбулись в рамках вивчення дисципліни «Економіка підприємства». Присутні студенти виявили велике бажання брати участь у подібних заходах у подальшому. Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює вдячність Валерію Олександровичу та Ніні Миколаївні за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!