Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Участь в міжнародному семінарі «Європейські студії за межами ЄС»
13 листопада 2018 року д.е.н., доцент Олександр Кубатко та к.е.н., доц. Олена Чигрин прийняли участь в роботі Міжнародного Семінару "Європейські Студії за межами ЄС. Викладання та дослідження" організованого Українською Асоціацією викладачів і дослідників Європейської інтеграції та проведеного в Сумському  державному університеті.  Даний семінар був організований  в рамках проекту Європейської комісії «Покращання дисемінацій проектів по Європейській інтеграції у навчанні та дослідженнях».
В роботі семінару прийняли участь академічні координатори проектів Жан Моне; викладачі, що залучені до викладання різних аспектів європейських інтеграційних процесів та ЄС; студенти та аспіранти. Серед запрошених гостей був проф. Жан-Марк Труй, керівник кафедри Жана Моне “European Economic Integration and European Business Management”, старший викладач Школи менеджменту, Університет Бредфорда, (Великобританія).
Олександр Кубатко та Олена Чигрин виступили із дискусією в рамках навчального модуля "Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України" (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE) та привели власний досвід реалізації проекту Жана Моне.