Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Новини

Зустріч студентів спеціальностей«Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з фахівцем-практиком
27 грудня 2018 року в  рамках лекцій з курсу «Соціальна та солідарна економіка» на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбулась зустріч студентів 2-го та 3-го курсу бакалавратури, які навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», та студентів 1-го курсу магістратури, які навчаються за спеціальністю «Економіка», з фахівцем із соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мороз Альоною Миколаївною.
Запрошена гостя презентувала два з новітніх актуальних напрямів діяльності Центру – сімейний патронат та наставництво, поділилася зі слухачами власним досвідом ведення соціальної роботи, розповіла про можливості волонтерської діяльності у м. Суми.
Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює вдячність Мороз Альоні Миколаївні за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!