Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Зустріч студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з головою профспілкової організації СумДУ
17 квітня 2019 року на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування в рамках викладання дисципліни «Соціально-трудові відносини у підприємництві» відбулась зустріч студентів 2-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», з головою профспілкової організації СумДУ Боровик Валентиною Олександрівною.
 Запрошена гостя поділилася зі слухачами власним досвідом організації і розвитку профспілкової діяльності в університеті.
Під час зустрічі Валентина Олександрівна розповіла про особливості та родзинки колективного договору СумДУ, права і обов’язки профспілок, поділилася цікавими фактами з історії профспілки університету.
Присутні студенти виявили велику зацікавленість стосовно обговорюваних питань. Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює Валентині Олександрівні вдячність за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів та планує організацію подібних заходів у майбутньому.