Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Економіка і бізнес – заглядаючи у майбутнє: участь сумських науковців у Міжнародній конференції у Великій Британії
У період з 29.05 по 31.05.2019 зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., проф. Л.Г. Мельник та доцент тієї ж кафедри, д.е.н., О.М. Дериколенко взяли участь у 28-ій Міжнародній конференції Євразійської спілки бізнеса та економіки (ЄСБЕ), де вони представили свою доповідь.
Тема доповіді сумських науковців – «Законодавчі та соціально-економічні механізми розвитку бізнеса у Третій та Четвертій промислових революціях».
Конференцію гостинно прийняла Школа бізнеса університета міста Ковентрі. Під час Другої світової війни (ДСВ) це місто було вщент зруйноване німецькою авіацією, оскільки тут було розташовано багато оборонних підприємств.
Конференція ЄСБЕ традиційно була досить представницькою. У ній узяли участь понад 300 представників науки і бізнесу із 46 країн усіх континентів. Переважна кількість доповідей на конференції була присвячена проблемам вже найближчого майбутнього соціально-економічного розвитку світової спільноти.
Пленарне засідання конференції
(на першому плані – д.е.н. Дериколенко О.М.)
 
Доповідь сумських вчених на секції
 
Проф. Л.Г. Мельник відповідає на запитання
 
Під час доповіді сумських вчених
 
Під час ДСВ Ковентрі як промислове місто майже повністю було зруйноване німецькою авіацією. Тепер цей собор без даху нагадує про ті суворі дні
 
Залишки собору
 
Сьогодні Ковентрі чудове зелене місто
 
Ковентрі поєднує старовину і сучасність
 
Вид на центр Ковентрі. 
На задньому плані видно шпиль зруйнованого храму