Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Лекції Жана Моне для студентів ПолНТУ ім. Ю. Кондратюка
Традиційно в травні Кубатко Олександр Васильович, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету провів серію лекційних занять по курсу «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС» в рамках проекту Європейської комісії 573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України». Лекції були проведені для студентів-магістрантів спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 073 «Менеджмент» Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка в період із 22 по 24 травня 2019 року.
Метою курсу було надати студентам основну інформацію про європейську економічну політику і торговельну політику ЄС. Студенти познайомилися з розвитком європейських структур, інститутів і їх впливом на економічну діяльність. Ключовими результатами навчання стали розуміння основної концепції інтеграції з ЄС, знання про торгівлю з ЄС, а також базові моделі і знання про еволюцію економіки ЄС і торгової політики ЄС.
Також 23 травня  Кубатко Олександр прийняв участь у роботі ІІ Міжнародна «BUILDING INNOVATIONS – 2019», що проходила в ПолНТУ.
Варто відмітити відмінну організацію лекцій та гостинність професора Чеванової В.Я.  (завідуючу кафедрою економіки підприємства ПолНТУ).