Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Cемінар «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості»
23 квітня 2019 р. відбувся семінар «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості», у якому взяли участь науково-педагогічні працівники СумДУ.
Лекторами виступили: начальник відділу міжнародних зв’язків Кириченко Костянтин Іванович та д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Кубатко Олександр Васильович.
Спершу на семінарі виступив начальник відділу міжнародних зв’язків СумДУ Кириченко Костянтин, котрий поділився досвідом участі у міжнародних проектах. Продовжив семінар  Кубатко Олександр, котрий поділився власним досвідом реалізації проекту Жана Моне «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України”.
На семінарі розглядалися  наступні питання: міжнародна грантова діяльність та її можливості для сектору вищої освіти в Україні; пошук  інформації про існуючі грантові програми; партнерство за міжнародним проектом; можливості долучення до міжнародного консорціуму в якості партнера; особливості підготовки успішної проектної заявки у відповідності до вимог організацій-грантодавців; відповідність  реалізації грантових проектів вимогам вітчизняного законодавства.
По завершенню семінару присутні мали можливість поспілкуватися з доповідачами та задати їм відповідні питання.